Flagi reklamowe

producent flag

Producent flag reklamowych oraz profesjonalny serwis masztów

W celu złożenia zamówienia bądź ewentualnych pytań skontaktuj się z naszymi pracownikami przy pomocy maila, telefonu, faksu, czatu internetowego znajdującego się na naszej stronie internetowej lub formularza internetowego dostępnego w zakładce „kontakt”

Jak wygląda produkcja flag reklamowych?

W pierwszym etapie tkanina, z której w przyszłości powstanie flaga poddawana jest konserwacji w środkach chemicznych, aby była bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia, następnie materiał docina się do odpowiednich wymiarów oraz kieruje się go do odpowiedniej maszyny, w której nadaje się ustaloną wcześniej z klientem grafikę.

W kolejnym etapie flaga reklamowa wędruje do maksymalnie rozgrzanego pieca, w którym wiązki barwnika i tkaniny stapiają się ze sobą, dzięki czemu utrwala się nadana wcześniej grafika.

Następnie flagi poddaje się suszeniu oraz obróbce, gdzie nasi pracownicy dokładnie obszywają materiał i zaopatrzają go w dodatkowe elementy, niezbędne do poprawnego zamontowania flagi na maszcie. Wszystkie dodatkowe informacje znajdziesz na stronie https://flagi-producent.pl/